Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetyki

Mikrodermabrazja medyczna urządzeniem Accela Fuze

Polega na kontrolowanym, mechanicznym złuszczaniu naskórka i skóry właściwej, aż do osiągnięcia zaplanowanej głębokości. 

Wskazaniami do zabiegu są: odmiana zaskórnikowa trądziku pospolitego, zapalenie łojotokowe skóry, poszerzone ujścia gruczołów łojowych, rogowacenie okołomieszkowe, przerosłe i zanikowe blizny potrądzikowe, przebarwienia i inne zmiany wywołane fotostarzeniem. Zabieg mikrodermabrazji wykonywany jest przy użyciu jednorazowych nakładek Bio-Barrier TM całkowicie eliminujących możliwość przeniesienia zakażeń bakteryjnych i wirusowych.

Mezoterapia bezigłowa (infuzja) urządzeniem Accela Fuze

jest to dostarczanie do skóry preparatów odżywczych, nawilżających,oczyszczających, złuszczających i rozjaśniających. Zabiegi infuzji AccelaFuze pobudzają w organizmie własny system naprawczy komórek do produkcji nowych komórek skóry oraz włókien kolagenowych i elastylowych, co zmniejsza objawy starzenia się skóry.

Terapia światłem LED przy użyciu głowicy CoolBreeze urządzeniem AccelaFuze

Zabieg terapii światłem LED polega na bezpośredniej emisji światła na skórę pacjenta ze specjalnej głowicy CoolBreeze ™. Głowica ta przesuwana jest powolnymi ruchami bezpośrednio na d skórą pacjenta. Oprócz emisji światła występuje dodatkowo delikatny przepływ chłodnego powietrza, który łagodzi i chłodzi skórę. Emisja barwy światła dobrana jest indywidualnie dla każdego pacjenta w zależności od problemów skóry. Światło niebieskie przeznaczone jest do leczenia trądziku, ma działanie antybakteryjne, łagodzi stany trądzikowe i zapalne. Żółte światło stymuluje wytwarzanie kolagenu, wzmacnia włókna kolagenowe i elastyczne, ma działanie Anti-Aging i wpływa na elastycznośd skóry. Czerwone światło stosowane jest w celu złagodzenia stanu zapalnego, odtworzenia jednolitej pigmentacji skóry oraz zmniejszenia bólu , uszczelnia i wzmacnia naczynia krwionośne, redukuje zaczerwienienia i trądzik różowaty.

Energia wytwarzana przez LED:

led

  • nie wytwarza ciepła
  • zabiegi są całkowicie bezbolesne
  • metoda jest nieinwazyjna
  • zabiegi są szybkie, łatwe w wykonaniu i bardzo przyjemne dla pacjentów
  • LED nie dostarcza takich dawek energii, które mogłyby uszkodzić tkanki.

Zalety terapii światłem LED:

  • Minimalne ryzyko wystąpienia niepożądanych efektów ubocznych.
  • Brak ograniczeń jeśli chodzi o fototyp skóry, możliwość wykonywania zabiegów o każdej porze roku.
  • Po zabiegu pacjent od razu wraca do aktywnego trybu życia.

Infuzje peptydowe - przyszłość terapii odmładzającej

Roztwory infuzyjne AccelaFuzeTM

Zasobnik Peptydowy – Peptide Replacement

Zawiera nową technologię - pentapeptyd TrilysineTM Myristol KKALK, która nadaje skórze lepszy koloryt, rozjaśnia ją i poprawia wygląd. Stymuluje własny komórkowy system naprawczy organizmu w celu wytwarzania nowych komórek skóry, włókien kolagenowych i elastynowych, zmniejsza objawy starzenia się skóry wywołane jej uszkodzeniem przez słońce.

Zasobnik Złuszczający - Exfoliator

Zawiera kwas mlekowy (10%), który jest w sposób naturalny przetwarzany przez organizm, co powoduje uzyskanie doskonałego złuszczenia przy minimalnym podrażnieniu. Idealny do stosowania po peelingu oczyszczającym i przed nawilżającym zabiegiem antyoksydacyjnym.

Zasobnik Nawilżający i Anti-Aging – Moisturizer & Anti-Aging

Zawiera aloes, zieloną herbatę, herbatę z białej peonii oraz wyciąg z pestek grapefruita w celu zapewnienia nawilżającego zabiegu infuzyjnego z silnymi roślinnymi substancjami o działaniu przeciwutleniającym. Jest to idealny zabieg po peelingu złuszczającym.

Zasobnik Rozjaśniający - Lightener

Zawiera 3% kwas kojowy, nie zawiera hydrochinonu, co pozwala na zapewnienie znakomitego zabiegu infuzyjnego skierowanego na usunięcie przebarwień. Idealny zabieg po peelingu złuszczającym, aby uzyskać optymalne efekty infuzji.

Zasobnik Oczyszczający – Cleanser

Zawiera aloes i kwas glikolowy z witaminą A. Przeznaczony do łagodnego oczyszczenia skóry i przygotowania jej na zabieg mikrodermabrazji, a następnie na zabieg infuzyjny.

 

Wybrane zabiegi

TEST MRT

- sprawdź czy jesz zdrowo!.

Opatentowany test uwalniania mediatorów MRT (Mediator Release Test) do badania nadwrażliwości na pokarmy i dodatki do żywności --> więcej

ESTHECHOC - CAMBRIDGE BEAUTY CHOCOLATE

Unikalny suplement diety w formie funkcjonalnej ciemnej czekolady, który odwraca procesy starzenia, przywracając osobom dojrzałym parametry i biomarkery skóry charakterystyczne dla 20-30 latków --> więcej

epionce-startowa

KOSMETYKI DO TERAPII DOMOWEJ

Idealne uzupełnienie zabiegów przeprowadzanych w gabinecie

Terapia domowa specjalnie dobrana do rodzaju skóry--> czytaj więcej

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową!

human hair wigs clip in hair extensions human hair weave

Kontakt

Masz pytania? Szukasz odpowiedzi?
Kontakt z nami jest prosty!

przez telefon: +48 600 92 90 60

przez email: medest.centrum@gmail.com

przez formularz: strona KontaktowaRejestracja on-line

Zapraszamy do skorzystania z rejestracji on-line: rejestracja

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać zestawienie najświeższych informacji, wpisz poniżej swój adres e-mail.

Facebook MySpace Twitter Google Bookmarks RSS Feed 

Partnerzy

Współpracujemy z wieloma uznanymi firmami.

© Copyright Centrum Medycyny Estetycznej Med-Est 2002-2019 All Rights reserved.

Projekt i wykonanie
Cedrowa Grupa
www.cedrowa.pl