Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetyki

ESTHECHOC - CAMBRIDGE BEAUTY CHOCOLATE

Estechoc spowalnia procesy starzenia w komórkach skóry na poziomie jakiego nie oferuje żaden inny produkt na świecie!

Esthechoc zawiera epikatechiny polifenolowe kakao w postaci Astacelles, które chronią skórę przed procesami starzenia i zapewniają jej promienny wygląd oraz astaksantynę – najsilniejszy, znany nauce antyoksydant (6000 razy silniejszy od witaminy C i 500 razy silniejszy od witaminy E)

Format ciemnej czekolady został wybrany nie tylko z uwagi na wyśmienity smak produktu. Głównym celem przyświecającym twórcom esthechoc była wygoda stosowania: substancje aktywne zawarte w jednej małej esthechoc to równowartość piętnastu, 1 g. kapsułek (3 tygodniowa terapia – 315 kapsułek!)

Przyjemność bez poczucia winy – jedna esthechoc dziennie to tylko 38 kcal!

Skuteczność esthechoc potwierdzona jest licznymi badaniami naukowymi w Addenbrooke's Hospital na Uniwersytecie Cambridge.

Po czterech tygodniach stosowania Esthechoc przez ochotników w wieku 50-65 lat zmierzono poziom substancji aktywnych w surowicy oraz parametry i biomarkery skóry, takie jak: saturacja (nasycenie) tlenem tkanek, transport tlenu w osoczu oraz zniszczenia oksydacyjne związane ze stanami zapalnymi związanymi ze słabnącą z wiekiem odpornością. Badania udowodniły skuteczność biologiczną oraz znaczącą poprawę biochemicznych i metabolicznych parametrów we krwi i skórze. Okazało się, że wszystkie wyniki powróciły do poziomu charakterystycznego dla osób w wieku 20-30 lat.

Badania naukowe przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu Cambridge dowiodły, że esthechoc:

 • Pozwala odzyskać skórze jędrność, promienność i blask
 • Chroni skórę od wewnątrz przed procesami starzenia spowodowanego promieniowaniem UV i stresem oksydacyjnym
 • Działając w skórze właściwej i tkance podskórnej jest znakomitym uzupełnieniem dla tradycyjnych kosmetyków, które działają głównie w naskórku (do warstwy podstawnej)
 • Poprawia mikrokrążenie skóry i jej natlenienie
 • Regularnie stosowana pielęgnuje i chroni skórę
 • Zapewnia lepsze odżywienie skóry
 • Zwiększa procesy detoksykacji skóry
 • Nadaje się do wszystkich rodzajów skóry

Badania naukowe Addenbrooke's Hospital, Cambridge University – Klinicznie potwierdzona skuteczność

Dzięki unikalnej technologii Astacelle, umożliwiającej transport substancji aktywnych przez układ chłonny i zespół żył szyjnych z pominięciem wątroby bezpośrednio do tkanek esthechoc:

 • zapewnia wyższe stężenie epikatechin polifenolowych oraz astaksantyny w surowicy krwi w porównaniu do zwykłej ciemnej czekolady lub dostępnych na rynku produktów zawierających astaksantynę
 • efektywnie podnosi dostępność tlenu w komórkach, dzięki czemu skóra wygląda promienniej i młodziej
 • znacząco obniża negatywne działanie stresu oksydacyjnego wywołanego przez reaktywne formy tlenu, dlatego wydatnie obniża tempo starzenia skóry, zapewniając jej zdrowy wygląd
 • Poprawia mikrokrążenie oraz stan naczyń kapilarnych, dzięki czemu skóra jest lepiej, zaopatrzona w tlen i substancje odżywcze, zaś procesy detoksykacji przebiegają sprawniej.

Zalecana porcja dziennego spożycia esthechoc: 1 sztuka o wadze 7,5g.

Dzienna dawka zawiera 4mg astaksantyny i 11 mg epikatechin polifenolowych kakao w postaci Astacelles.

Nadaje się do spożywania przez wegetarian i wegan

esthechok_2

Nutrikosmetyk Esthechoc nagrodzony na prestiżowych paryskich targach Beyond Beauty


Paryż/Warszawa, 25 września 2015r.- Rewolucyjny nutrikosmetyk Esthechoc zyskał uznanie jurorów prestiżowych targów kosmetycznych Beyond Beauty, które odbyły się w dniach 15-17 września br. w Paryżu. Produkt został wyróżniony główną nagrodą przyznawaną podczas targów, zwyciężył także w kategorii produktów do pielęgnacji skóry.

Odbywające się w tym roku już po raz trzynasty targi Beyond Beauty Paris to impreza, która na stałe gości na mapie najbardziej prestiżowych i ważnych wydarzeń branży kosmetyczneji Wellness. Samo wydarzenie składa się z pięciu odrębnych wystaw tematycznych dających pełen obraz rynku kosmetycznego.

Wystawom towarzyszą konferencje i szkolenia, które pozwalają profesjonalistom z całego świata na wymianę doświadczeń i doskonalenie swoich kompetencji. Nagrody przyznawane podczas targów są równie prestiżowe co samo wydarzenie i cieszą się uznaniem wśród profesjonalistów na całym świecie. W jury zasiadają wybitni specjaliści reprezentujący największe najbardziej znane marki kosmetyczne świata. W tym roku byli to m.in.: Virginie Couturaud (YVES ROCHER), Sylvie Raynal (SOTHYS INTERNATIONAL), Patricia Manissier (CAUDALIE), Nathalie Issachar (CLARINS), Olivier Pomès (CHANEL), Carine Nizard (LVMH RECHERCHE).

Nagrody są przyznawane w siedmiu kategoriach: zapach (Fragrance), pielęgnacja skóry (Skincare), pielęgnacja włosów (Hair Care), kosmetyki naturalne (Natural & Organic), wybór blogerów (Blog Favourite), wybór prasy (Press Favorite), wybór internautów (Online Shopper).

Nutrikosmetyk Esthechoc otrzymał główną nagrodę przyznawaną na targach, czyli Grand Prize, zwyciężył także w kategorii kosmetyków do pielęgnacji skóry Skincare.

esthechok_2esthechok_3


 

Wybrane zabiegi

TEST MRT

- sprawdź czy jesz zdrowo!.

Opatentowany test uwalniania mediatorów MRT (Mediator Release Test) do badania nadwrażliwości na pokarmy i dodatki do żywności --> więcej

ESTHECHOC - CAMBRIDGE BEAUTY CHOCOLATE

Unikalny suplement diety w formie funkcjonalnej ciemnej czekolady, który odwraca procesy starzenia, przywracając osobom dojrzałym parametry i biomarkery skóry charakterystyczne dla 20-30 latków --> więcej

epionce-startowa

KOSMETYKI DO TERAPII DOMOWEJ

Idealne uzupełnienie zabiegów przeprowadzanych w gabinecie

Terapia domowa specjalnie dobrana do rodzaju skóry--> czytaj więcej

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową!

human hair wigs clip in hair extensions human hair weave

Kontakt

Masz pytania? Szukasz odpowiedzi?
Kontakt z nami jest prosty!

przez telefon: +48 600 92 90 60

przez email: medest.centrum@gmail.com

przez formularz: strona KontaktowaRejestracja on-line

Zapraszamy do skorzystania z rejestracji on-line: rejestracja

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać zestawienie najświeższych informacji, wpisz poniżej swój adres e-mail.

Facebook MySpace Twitter Google Bookmarks RSS Feed 

Partnerzy

Współpracujemy z wieloma uznanymi firmami.

© Copyright Centrum Medycyny Estetycznej Med-Est 2002-2019 All Rights reserved.

Projekt i wykonanie
Cedrowa Grupa
www.cedrowa.pl