Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetyki

Kosmetyka profesjonalna

PEELING KAWITACYJNY

Skuteczne złuszczenie martwego naskórka i odsłonięcie młodszej warstwy skóry, wolnej od martwych komórek, nadmiaru łoju, bakterii i substancji toksycznych, a także pozostałości kosmetyków. Tak przygotowana skóra jest gotowa do lepszego wchłonięcia preparatów. Rezultatem oczyszczania jest widocznie wygładzona, zdezynfekowana (bakterie i drobnoustroje zostają rozerwane) i delikatna w dotyku skóra.

SONOFOREZA

Relaksujący i korzystny sposób głębokiego wtłaczania aktywnych substancji zawartych w kosmetykach. Ciepło wytworzone przez ultradźwięki wnika głębiej w tkankę, aby odprężyć skórę i mięśnie. W tym czasie głęboki i delikatny masaż poprawia przepływ krwi i limfy, metabolizm i regenerację komórek.

JONOFOREZA

Wprowadzanie w głąb skóry substancji czynnych za pomocą sił pola elektrycznego. Jony wprowadzone do skóry gromadzą się na granicy naskórka i skóry właściwej, skąd zostają odprowadzone głębiej za pośrednictwem powierzchniowej sieci naczyń krwionośnych, a także poprzez ujścia gruczołów potowych. Zastosowanie jonoforezy powoduje znaczne spotęgowanie efektów zabiegów, dzięki szybszemu i głębszemu przenikaniu substancji aktywnych przez naskórek oraz korzystnemu wpływowi na tkanki bieguna stosowanego prądu.

DEPILACJA WOSKIEM

Najprostszym i najszybszym sposobem depilacji jest wosk. Za pomocą wosku można usunąć włos wraz z cebulką. Odnowa cebulki po zabiegu trwa kilka tygodni a końcówki włosów są znacznie delikatniejsze niż w przypadku usuwania owłosienia za pomocą golarki. Systematyczna depilacja woskiem sprawia, że owłosienie staje się z czasem słabsze.

DEPILACJA PASTĄ CUKROWĄ

Rzetelnie i delikatnie usuwa włosy, ale także martwe komórki naskórka z powierzchni skóry, pozostawiając ją gładszą, czystszą i bardziej miękką. Produkt jest mieszaniną substancji naturalnych i dlatego można całkowicie wykluczyć jakiekolwiek szkodliwe skutki uboczne lub reakcje alergiczne. Metoda jest odpowiednia zarówno dla kobiet, mężczyzn jak i dzieci. Może być stosowana w przypadku problemów naczyniowych w obrębie kończyn. Wysoki procent cukru w masie działa jak naturalna antybakteryjna ochrona.

Jest to jedyna metoda depilacji, gdzie włosy usuwa się z mieszków włosowych ciągnąc w kierunku wzrostu włosa. Depilacja cukrowa jest zatem niemal bezbolesna. W ten sposób można depilować każdą część ciała. Szczególnie polecane są miejsca niezwykle delikatne np. Pachy czy bikini. Depilacja za pomocą pasty cukrowej umożliwia modelowanie bardzo cienkich linii np. Przy depilacji brwi bądź podczas depilacji brazylijskiej.

Efekt depilacji utrzymuje się około 8-10 tygodni. Zaletą jest to, że można usunąć bardzo krótkie włosy, już o długości 1-2 mm, a zatem nie trzeba czekać aż wzrosną do ok. 5-8 mm długości, jak dzieje się to w przypadku woskowania.
Pastę cukrową można dokładnie zmyć letnią wodą ze skóry, tkanin i wszelkiego rodzaju materiałów i powierzchni, tak więc przywrócenie czystości po zabiegu jest o wiele łatwiejsze niż po woskowaniu. Co więcej - nie są potrzebne żadne środki chemiczne. Znika więc związany z woskowaniem problem plam do usunięcia i wiecznego klejenia. Zalety depilacyjnej pasty cukrowej wypływające z różnic w zastosowaniu, uwzględniające temperaturę i sposób nakładania:

  • nie zachodzi niebezpieczeństwo poparzenia, co stanowi niebanalne zagrożenie w przypadku wosku.
  • skóra nie jest narażona na stres wywołany nałożeniem gorącej substancji.
  • depilacyjną pastę cukrową kosmetyczka wmasowuje w mieszki włosowe, dzięki temu dużo rzadziej, niż w przypadku woskowania zdarza się ułamanie włosa w mieszku.

MANICURE KLASYCZNY

Wypielęgnowane dłonie są wizytówką każdej kobiety i mężczyzny. Klasyczny manicure jest eleganckim i ponadczasowym dopełnieniem pięknego i zdrowego wyglądu dłoni. Wspaniałym uzupełnieniem manicure jest ozdobienie paznokci wybranym kolorem lakieru.

NOWOŚĆ!!!

Shellac – Lakier Hybrydowy

Jest to pierwszy na świecie lakier hybrydowy. Żelowy lakier nie jest zwykłą emalią. Stanowi on połączenie cech zwykłego lakieru oraz właściwości żelu UV. Jest prosty w nałożeniu a jednak jego trwałość porównywalna jest z trwałością paznokci żelowych. Utrzymuje się na płytce ok. 14 dni. Zdejmowany jest za pomocą acetonu, nie wymaga piłowania. Produkt ten nie powoduje żadnych szkód na naturalnej płytce paznokcia.

Manicure hybrydowy trwa około 60 min.br

W Centrum Medycyny Estetycznej MED-EST stosowane są Lakiery Shellac CND, oferujemy gamę 9 kolorów.

HENNA

Dzięki niej nasze rzęsy i brwi nabierają wspaniałego koloru i blasku oraz zyskują dodatkową ochronę.

PARAFINA

Wspaniały zabieg na wszelkie niedoskonałości skóry dłoni. Pod wpływem maseczki parafinowej skóra dłoni staje się delikatna, gładka, elastyczna i nawilżona.
Makijaż COLORESCIENCE PRO – 100% makijażu mineralnego

colorescience

Marka Colorescience Pro pozwala na uzyskanie efektu pięknego makijażu bez uszkodzenia skóry. 100% makijaż mineralny nie zawiera talku, olei mineralnych, silnych konserwantów, wysuszających alkoholi, emulgatorów, barwników ani substancji zapachowych. Produkty zawierają wyjątkowe, silnie działające składniki aktywne, co umożliwia stworzenie pięknego i przyjemnego w użyciu makijażu w połączeniu z jednoczesną skuteczną pielęgnacją skóry. Zastosowanie zaawansowanych technologicznie substancji o udowodnionej skuteczności, takich jak peptydy, ciekłe kryształy, sproszkowane perły, kwas hialuronowy i salicylowy w odpowiednich, wysokich stężeniach, pozwala na uzyskanie produktów cechujących się synergistycznym działaniem składników. Mikronizowany makijaż mineralny Colorescience jest również od lat polecany przez wiodących lekarzy medycyny estetycznej w celu kamuflowania różnych niedoskonałości skóry, takich jak siniaki, pęknięte naczynka, zmiany trądzikowe, blizny i naczyniaki. Lekarze stwierdzili, że pacjenci uzyskują efekt znakomitego kamuflażu, a jednocześnie stosują produkty o korzystnym działaniu na skórę.

kosmetyki-colorescience-m

Filozofia marki Colorescience jest zawarta w jej nazwie, która symbolizuje zaangażowanie w tworzenie najwyższej jakości produktów do makijażu, obejmujące równocześnie esencję koloru oraz zawansowane osiągnięcia naukowe.

Diane Ranger założyła firmę Colorescience Pro oraz opracowała koncepcję makijażu mineralnego.

Makijaż ten nie zawiera talku, olei mineralnych, silnych konserwantów, wysuszających alkoholi, emulgatorów, barwników ani substancji zapachowych. Marka Colorescience Pro pozwala na uzyskanie efektu pięknego makijażu bez uszkodzenia skóry.

Produkty zawierają wyjątkowe, silnie działające składniki aktywne, co umożliwia stworzenie pięknego i przyjemnego w użyciu makijażu w połączeniu z jednoczesną skuteczną pielęgnacją skóry. Zastosowanie zaawansowanych technologicznie substancji o udowodnionej skuteczności, takich jak peptydy, ciekłe kryształy, sproszkowane perły, kwas hialuronowy i salicylowy w odpowiednich, wysokich stężeniach, pozwala na uzyskanie produktów cechujących się synergistycznym działaniem składników.

Kolorystyka, podążająca za najnowszymi trendami w świecie mody, pozwala na uzyskanie natychmiastowego efektu upiększającego, podczas gdy najwyższej klasy składniki współpracują ze sobą, tworząc najlepsze rozwiązania dla skóry. Z Coloroscience Pro dobry wygląd jest teraz korzystny dla skóry.

Korekcyjny makijaż mineralny Colorescience

primerMikronizowany makijaż mineralny Colorescience jest od lat polecany przez wiodących lekarzy medycyny estetycznej w celu kamuflowania różnych niedoskonałości skóry, takich jak siniaki, pęknięte naczynka, zmiany trądzikowe, blizny i naczyniaki. Lekarze stwierdzili, że pacjenci uzyskują efekt znakomitego kamuflażu, a jednocześnie stosują produkty o korzystnym działaniu na skórę.

Nie przypadkiem Colorescience wywiera takie działanie, skupiając się na uzupełnianiu pielęgnacji skóry, a nie tylko jej koloryzacji – wszystkie produkty tej firmy powstały z myślą o uzyskiwaniu jak najlepszego wpływu na skórę. Sypkie minerały są całkowicie naturalne i nie zawierają szkodliwych dodatków, takich jak barwniki, talk i inne substancje znajdujące się w tradycyjnym makijażu, które mogą podrażniać skórę i blokować pory.

Każdy preparat Colorescience jest nasączony korzystnymi dla skóry składnikami, których działanie jest synergistyczne z naturalnymi właściwościami samych minerałów. To połączenie pozwala na uzyskanie pięknie wyglądającej skóry, co wzmacnia efekt wszystkich zabiegów pielęgnacyjnych.

Kto potrzebuje korygujących kosmetyków kolorowych?

Krótka odpowiedź na to pytanie brzmi – prawie wszyscy. U wielu osób występują nieregularności kolorytu cery i niedoskonałości, które mogą prowadzić do niezadowolenia ze swojego wyglądu. Osoby takie mogą unikać kontaktów społecznych, mogą też być nieśmiałe lub nawet popadać w depresję. Korygujące kosmetyki kolorowe pozwalają danej osobie „zmieszać się” z otoczeniem i mieć poczucie własnej atrakcyjności, niezależnie od takich zmian skórnych, jak znamiona wrodzone, trądzik różowaty, trądzik, ciemne kręgi pod oczami, czy plamy odbarwieniowe i przebarwienia.

Kosmetyki te mogą także kamuflować zaburzenia kolorytu spowodowane zabiegami chirurgicznymi. Poprawienie wyglądu fizycznego może wpłynąć także na poprawę samopoczucia, co pozwala na skrócenie czasu gojenia się skóry po zabiegach estetycznych. Wiele z tych zabiegów wiąże się z powstaniem efektów ubocznych, jak przebarwienia, zasinienia, blizny po nacięciach i obrzęki. Ponieważ gojenie się tych zmian zajmuje trochę czasu, może zaistnieć potrzeba ich zakamuflowania, aby wstać z łóżka i wyjść na zewnątrz. Zbyt wczesne stosowanie makijażu może wywołać objawy niepożądane i wydłużyć czas gojenia się skóry, może też wpłynąć niekorzystnie na końcowe efekty zabiegu estetycznego.

DEPILACJA PASTĄ CUKROWĄ

Rzetelnie i delikatnie usuwa włosy, ale także martwe komórki naskórka z powierzchni skóry, pozostawiając ją gładszą, czystszą i bardziej miękką. Produkt jest mieszaniną substancji naturalnych i dlatego można całkowicie wykluczyć jakiekolwiek szkodliwe skutki uboczne lub reakcje alergiczne. Metoda jest odpowiednia zarówno dla kobiet, mężczyzn jak i dzieci. Może być stosowana w przypadku problemów naczyniowych w obrębie kończyn. Wysoki procent cukru w masie działa jak naturalna antybakteryjna ochrona.
Jest to jedyna metoda depilacji, gdzie włosy usuwa się z mieszków włosowych ciągnąc w kierunku wzrostu włosa. Depilacja cukrowa jest zatem niemal bezbolesna. W ten sposób można depilować każdą część ciała. Szczególnie polecane są miejsca niezwykle delikatne np. Pachy czy bikini. Depilacja za pomocą pasty cukrowej umożliwia modelowanie bardzo cienkich linii np. Przy depilacji brwi bądź podczas depilacji brazylijskiej. Efekt depilacji utrzymuje się około 8-10 tygodni. Zaletą jest to, że można usunąć bardzo krótkie włosy, już o długości 1-2 mm, a zatem nie trzeba czekać aż wzrosną do ok. 5-8 mm długości, jak dzieje się to w przypadku woskowania.
Pastę cukrową można dokładnie zmyć letnią wodą ze skóry, tkanin i wszelkiego rodzaju materiałów i powierzchni, tak więc przywrócenie czystości po zabiegu jest o wiele łatwiejsze niż po woskowaniu. Co więcej - nie są potrzebne żadne środki chemiczne. Znika więc związany z woskowaniem problem plam do usunięcia i wiecznego klejenia.
Zalety depilacyjnej pasty cukrowej wypływające z różnic w zastosowaniu, uwzględniające temperaturę i sposób nakładania:

  • nie zachodzi niebezpieczeństwo poparzenia, co stanowi niebanalne zagrożenie w przypadku wosku.
  • skóra nie jest narażona na stres wywołany nałożeniem gorącej substancji.
  • Depilacyjną pastę cukrową kosmetyczka wmasowuje w mieszki włosowe, dzięki temu dużo rzadziej, niż w przypadku woskowania zdarza się ułamanie włosa w mieszku. 

Wybrane zabiegi

TEST MRT

- sprawdź czy jesz zdrowo!.

Opatentowany test uwalniania mediatorów MRT (Mediator Release Test) do badania nadwrażliwości na pokarmy i dodatki do żywności --> więcej

ESTHECHOC - CAMBRIDGE BEAUTY CHOCOLATE

Unikalny suplement diety w formie funkcjonalnej ciemnej czekolady, który odwraca procesy starzenia, przywracając osobom dojrzałym parametry i biomarkery skóry charakterystyczne dla 20-30 latków --> więcej

epionce-startowa

KOSMETYKI DO TERAPII DOMOWEJ

Idealne uzupełnienie zabiegów przeprowadzanych w gabinecie

Terapia domowa specjalnie dobrana do rodzaju skóry--> czytaj więcej

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową!

human hair wigs clip in hair extensions human hair weave

Kontakt

Masz pytania? Szukasz odpowiedzi?
Kontakt z nami jest prosty!

przez telefon: +48 600 92 90 60

przez email: medest.centrum@gmail.com

przez formularz: strona KontaktowaRejestracja on-line

Zapraszamy do skorzystania z rejestracji on-line: rejestracja

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać zestawienie najświeższych informacji, wpisz poniżej swój adres e-mail.

Facebook MySpace Twitter Google Bookmarks RSS Feed 

Partnerzy

Współpracujemy z wieloma uznanymi firmami.

© Copyright Centrum Medycyny Estetycznej Med-Est 2002-2019 All Rights reserved.

Projekt i wykonanie
Cedrowa Grupa
www.cedrowa.pl