Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetyki

LASEROWA REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ CELULLITU I ZWIOTCZENIA SKÓRY

Działanie medycznego urządzenia MedLipo opiera się na emisji światła o długości 650nm i niskiej intensywności (tzw. zimny laser). Dzięki odpowiednio dobranemu zakresowi, światło wnika do skóry i dociera do komórek tłuszczowych. Tutaj dochodzi w nich do naturalnej reakcji, tj. rozpadu trójglicerydów na glicerol oraz kwasy tłuszczowe, czyli tzw. metabolity. Następnie metabolity są transportowane przez układ limfatyczny, wreszcie przetwarzane w energię. Warto podkreślić, że zimny laser działa jedynie na komórki tłuszczowe, zatem MedLipo nie uszkadza pozostałych naczyń czy tkanek, ponadto nie eliminuje zupełnie komórek tłuszczowych, a jedynie obniża ich objętość.

Już po pierwszym zabiegu MedLipo widać wyraźną utratę centymetrów. Dodatkowym elementem zabiegu jest stymulacja węzłów chłonnych położonych w sąsiedztwie tego obszaru, dzięki czemu dochodzi do stymulacji układu limfatycznego, odpowiadającego za odprowadzanie zawartości komórek tłuszczowych.

Ponadto urządzenie MedLipo jak jedyne wykorzystuje również technologię prądu o częstotliwości fal radiowych, podgrzewa on wodę zawartą w tkance skórnej i podskórnej przez co przyczynia się do jej obkurczenia i kolejnej redukcji obwodów.

Innowacyjne wykorzystywanie frakcjonowanych fal radiowych pozwala na punktowe zwiększenie energii impulsu do 61mj/cm2 co zwiększa znacząco skuteczność zabiegową w porównaniu do klasycznych systemów.

Zestawy odpowiednich głowic umożliwiają wykonywanie zabiegów redukujących tkankę tłuszczową, redukcję cellulitu, poprawę jędrności i napięcia skóry- odmładzanie RF.

CRIOLIPOLIZA

MedKryo_1Nowa technologia wybiórczej criolipolizy została opracowana przez Dr Dieter Manstein i Dr R. Rox Anderson z Wellman Center for Photomedicine w Massachusett General Hospital. Lekarze Ci odkryli, ze kontrolowane miejscowe ochłodzenie tkanek wywołuje degradację komórek tłuszczowych. Zjawisko to zostało wykorzystane w urządzeniach stosowanych w celach redukcji tkanki tłuszczowej.

DSC3261

Zabieg criolipolizy wykonywany jest za pomocą specjalnej chłodzącej głowicy z systemem podciśnienia. Fałd tkanki tłuszczowej umieszczony wewnątrz głowicy zostaje poddany działaniu niskiej temperatury. W ten sposób zapoczątkowane zostają przemiany biochemiczne prowadzące do redukcji tkanki tłuszczowej. Criolipolizie można poddać tkankę tłuszczową w dowolnym obszarze ciała. Zabieg można wykonać jednoczasowo w dwóch okolicach zabiegowych. Zabieg criolipolizy połączony jest z zabiegami drenażu limfatycznego, presoterapii, masażu wibracyjnego, terapii światłem Led oraz laseroterapii. Pakiet zabiegowy dobierany jest indywidualnie do potrzeb pacjenta.


Zabiegi wykonywane są w serii od 1 do 4 zabiegów w odstępach 1-3 miesięcznych.

PRESOTERAPIA

ELEKTROSTYMULACJA

ELEKTROSAUNA

ENDODERMOMASAŻ

Niezwykle skuteczna metoda zwalczania i łagodzenia objawów cellulitu, usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz regeneracji tkani łącznej. Wykorzystuje kombinację podciśnienia i rytmicznego masażu mechanicznego, przez co stymuluje układ limfatyczny i krwionośny, przeciwdziała zwłóknieniom i uelastycznia skórę.

ZABIEGI METODĄ BODY SHAPING

Aerodynamiczny masaż podciśnieniowy wykonywany przy użyciu rolerów z kulkami, który daje doskonałe efekty w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej, redukuje cellulit, wyraźnie ujędrnia zwiotczałą skórę i działa drenująco.

PODNOSZENIE I UJĘDRNIANIE POŚLADKÓW – ENDODERMOMASAŻ

Zabieg wykonywany jest przy użyciu podciśnienia, elektrostymulacji oraz terapii LED. Aparat zasysa i zwalnia mięśnie pośladkowe intensywnie je gimnastykując, elektrostymulacja zwiększa jędrność skóry, terapia światłem LED pobudza produkcję włókien kolagenowych.

ANNTYCELLULITOWY MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Bardzo skuteczny zabieg redukujący cellulit i ujędrniający skórę, który poprawia mikro krążenie skóry i przyspiesza wchłanianie się substancji czynnych zawartych w specjalnie dobranych preparatach. Modeluje sylwetkę, rozbija tkankę tłuszczową, przyspiesza proces lipolizy, usuwa toksyny, redukuje cellulit, wygładza i ujędrnia skórę, podnosi pośladki. Podczas zabiegu aplikujemy na skórę specjalnie skomponowana oliwkę zawierającą składniki aktywne. Poprawa jędrności skóry zauważalna jest już po kilku zabiegach, ale do uzyskania zadowalającego efektu należy wykonać zalecaną serię i korzystać z zabiegów podtrzymujących efekt. Gwarantuje to utrzymanie skóry w doskonałej kondycji.

ANNTYCELLULITOWY MASAŻ TERAPII ŁĄCZONEJ BAŃKĄ CHIŃSKĄ I ROLERÓW KULKOWYCH

Bardzo skuteczny zabieg redukujący cellulit, wyraźnie ujędrniający i wygładzający skórę, redukujący nadmiar tkanki tłuszczowej.

PLATFORMA WIBRACYJNA

MASAŻ AJURWEDYJSKI

Masaż ajurwedyjski jest niezbędny, aby zachować zdrowie, świadomość i długowieczność. Masaż wpływa korzystnie na wszystkie części ciała. Ułatwia trawienie i przyswajanie, pobudza krążenie krwi i wymianę płynów w tkankach, usuwa stany zapalne i opuchliznę, a także blokady. Masaż całościowo wpływa na układ odpornościowy i pomaga zachować optymalne zdrowie. Wykonywany regularnie, pozwala uregulować funkcjonowanie ciała pod względem fizycznym, mentalnym i duchowym. Masaż jest terapią, która pozwala odblokować kanały energetyczne dla prawidłowego przepływu energii witalnej. Masaż wykonywany jest przy użyciu dużej ilości ciepłego oleju sezamowego i obejmuje całe ciało od koniuszków palców do czubka głowy. W trakcie masażu toksyny usuwane są z ciała, kanały energetyczne odblokowują się, pozwalając na swobodny przepływ energii życiowej. Masaż zwiększa sprawność umysłową i wydolność fizyczną. Bardzo istotną częścią masażu jest masaż głowy, który pobudza ośrodki znajdujące się głęboko w mózgu, punkty refleksologiczne, meridiany, przez które przepływa energia, oraz krążenie w twarzy, co przynosi ciału całkowitą ulgę. Napięcie szyi, ramion i twarzy znika, a równowaga zostaje przywrócona w całym ciele, od stóp do głów. Masaż owłosionej skóry głowy odżywia, nawilża i wzmacnia cebulki włosów oraz skórę głowy, poprawia również dopływ krwi do głowy, odpręża mięśnie i włókna nerwowe. Przyczynia się w ten sposób do odświeżenia zarówno umysłu, jak i ciała, rozładowania napięcia, usunięcia zmęczenia oraz polepszenia cery. W trakcie masażu wykorzystywane są również specjalne olejki ajurwedyjskie dopasowane indywidualnie do osoby zgodnie z tym, jaka dosza u niej dominuje. Mają one właściwości lecznicze, które pomagają pacjentowi wyzdrowieć lub łagodzą objawy chorobowe.

Zabieg trwa około 1,5 godziny. Po zabiegu nie należy zmywać oleju z ciała, dlatego masaż polecany jest w godzinach popołudniowych, tak aby można było zmyć oleje z ciała i włosów dopiero po przespanej nocy. W przypadku masażu wykonywanego w innym czasie, należy przewidzieć okres minimum 3 godzin nie wymagający zmycia olejów z ciała.

KRIOTERAPIA ( KRIOSTYMULACJA)

polega na krótkotrwałym działaniu strumienia par azotu o temperaturze poniżej -100oC na powierzchnię ciała w czasie od 1 do 3 minut.

kriostymulacja
kriostymulacja-zabieg


To krótkotrwałe wychłodzenie zewnętrznej powierzchni ciała powoduje pobudzenie mechanizmów termoregulacji i następowy wzrost temperatury z rozszerzeniem naczyń. Ten mechanizm wspomaga zabiegi estetyczne, ułatwiając wykonywanie masażu, aplikację substancji odżywczych, nawilżających, ujędrniających skórę, redukcję cellulitu i otyłości. Zastosowanie krioterapii poprzez efekt antyoxydacyjny opóźnia procesy starzenia, ma korzystne działanie kosmetyczne poprzez poprawę kolorytu skóry, ujędrnienie skóry, redukcję cellulitu i tkanki tłuszczowej, powoduje odnowę biologiczną organizmu, wzmocnienie struktury powierzchniowych naczyń krwionośnych, poprawę samopoczucia, rześkość, relaks, rozluźnienie, wzrost poziomu korzystnych hormonów w surowicy krwi, korzystny wpływ na psychikę – obniżenie poziomu lęku, niepokoju, pobudliwości nerwowej, depresji, wzrost wytrzymałości ośrodkowego układu nerwowego na zmęczenie, wzrost percepcji i szybkości procesów decyzyjnych, ustąpienie bólów głowy, spadek osteoporozy.

KRIOTERAPIA – ZIMNO KTÓRE LECZY

Zapraszamy również na zabiegi krioterapii w przypadkach:

 • Zwichnięć, skręceń, złamań
 • obrzęków pooperacyjnych
 • naderwania ścięgien, zapaleń około ścięgnowych, zapaleń ścięgien
 • Reumatoidalnego zapalenia stawów
 • Zesztywniającego zapalenia stawów

 • Schorzeń zwyrodnieniowych stawów
 • Zespoły kręgosłupa szyjnego
 • Zespół bolesnego barku
 • Dyskopatie

PO KURACJI NISKIMI TEMPERATURAMI NASTĘPUJE :

 • Uśmierzenie bólu
 • Obniżenie aktywności procesów zapalnych
 • Obniżenie napięcia mięśni
 • Zmniejszenie obrzęków
 • Poprawa stanu klinicznego i funkcjonalnego polegająca na zwiększeniu zakresu ruchomości chłodzonych stawów i wzroście siły mięśniowej
 • Złagodzenie stanów pooparzeniowych
 • Skrócenie czasu leczenia kontuzji

PRZECIWSKAZANIA DO MIEJSCOWEJ KRIOTERAPII

Osoby z niewydolnością krążenia obwodowego z następowym upośledzeniem trofiki skóry i tkanki podskórnej oraz miejscowymi odmrożeniami.

 

Wybrane zabiegi

TEST MRT

- sprawdź czy jesz zdrowo!.

Opatentowany test uwalniania mediatorów MRT (Mediator Release Test) do badania nadwrażliwości na pokarmy i dodatki do żywności --> więcej

ESTHECHOC - CAMBRIDGE BEAUTY CHOCOLATE

Unikalny suplement diety w formie funkcjonalnej ciemnej czekolady, który odwraca procesy starzenia, przywracając osobom dojrzałym parametry i biomarkery skóry charakterystyczne dla 20-30 latków --> więcej

epionce-startowa

KOSMETYKI DO TERAPII DOMOWEJ

Idealne uzupełnienie zabiegów przeprowadzanych w gabinecie

Terapia domowa specjalnie dobrana do rodzaju skóry--> czytaj więcej

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową!

human hair wigs clip in hair extensions human hair weave

Kontakt

Masz pytania? Szukasz odpowiedzi?
Kontakt z nami jest prosty!

przez telefon: +48 600 92 90 60

przez email: medest.centrum@gmail.com

przez formularz: strona KontaktowaRejestracja on-line

Zapraszamy do skorzystania z rejestracji on-line: rejestracja

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać zestawienie najświeższych informacji, wpisz poniżej swój adres e-mail.

Facebook MySpace Twitter Google Bookmarks RSS Feed 

Partnerzy

Współpracujemy z wieloma uznanymi firmami.

© Copyright Centrum Medycyny Estetycznej Med-Est 2002-2019 All Rights reserved.

Projekt i wykonanie
Cedrowa Grupa
www.cedrowa.pl